باربری و اتوبار دهکده المپیک| 86015348

باربری و اتوبار دهکده المپیک

باربری و اتوبار کیهان بار

باربری دهکده المپیک | اتوبار دهکده المپیک

باربری و اتوبار دهکده المپیک آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران منطقه دهکده المپیک می باشد . باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد .

باربری و اتوبار کیهان بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و سابقه ی بیش از 15 سال دارد.  باربری و اتوبار کیهان بار بار ها و اثاثیه را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به نرخ مصوب اتحادیه حساب مینماید.

باربری و اتوبار دهکده المپیک دارای کادری ماهر میباشد و انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود جا می دهد. باربری کیهان بار بارها هم در سطح استان تهران و هم دیگر استان های کشور بار میزند . باربری و اتوبار دهکده المپیک دارای سالها تجربه در زمینه کاری باربری و اتوبار می باشد .

باربری دهکده المپیک دارای کارکنانی ماهر می باشد. در صورت تمایل شما کارکنان باربری و اتوبار دهکده المپیک کار بسته بندی کالاهای شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. 

در تعیین نرخ باربری چند عامل موثر است: اول نوع سرویس انتخابی و اینکه با توجه به حجم بار چه نوع وسیله نقلیه ای را سفارش دهید. دوم مسافت از مبدا تا مقصد و اینکه آیا می خواهید حمل و نقل برون شهری باشد یا درون شهری و در آخر سرعت اگر شما بخواهید در مدت زمان کوتاه تری جابه جا شوید بر روی قیمتها تاثیر می گذارد.

شماره تماس باربری و اتوبار دهکده المپیک : 86015348