باربری و اتوبار آزاد شهر-پیکان شهر |44337358

باربری و اتوبار آزاد شهر-پیکان شهر

باربری و اتوبار آزاد شهر

باربری آزاد شهر-پیکان شهر | اتوبار آزاد شهر-پیکان شهر | وانت تلفنی آزاد شهر-پیکان شهر

باربری و اتوبار آزاد شهر-پیکان شهر آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد. باربری آزاد شهر-پیکان شهر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان مشتری می باشد.

باربری کیهان بار با داشتن مجوز از اتحادیه و همچنین بیش از 15 سال سابقه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. باربری با توجه به وظیفه که در خود نسبت به رعایت قوانین می داند سعی در انجام دادن تمامی قوانین با بالا ترین کیفیت  می باشد.

باربری بار های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می نماید. باربری و اتوبار آزاد شهر -پیکان شهر برای ارائه خدمات باربری به شما زیزان از کادری ماهر و آموزش دیده در کادر کاری خود قرار می دهد. 

قبل از بار زدن لوازم باید آنها را بسته بندی کنید. در صورت تمایل شما همشهریان عزیز کارکنان ماهر باربری و اتوبار آزاد شهر- پیکان شهر کار بسته بندی لوازمتان را به درست ترین شیوه ممکن انجام می دهند.

باربری و اتوبار آزاد شهر برای بسته بندی کالاها از کارتون های مخصوص و چندلایه استفاده می کند. این باربری اطمینان کامل جهت سلامت کالاها را به شما می دهد. باربری و اتوبار آزاد شهر

شماره تماس باربری : 44337358