باربری و اتوبار درکه|22923810

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در درکه

باربری درکه | اتوبار درکه | نرخ باربری

باربری و اتوبار کیهان بار تهران دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی، دارای بیمه نامه، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه درکه می‌ باشد. حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران

باربری و اتوبار درکه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای شهروندان ساکن درکه می باشد. باربری و اتوبار درکه به صورت شبانه روی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد.

باربری و اتوبار درکه کیهان بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه و بیش از 15 سال سابقه میباشد. باربری و اتوبار کیهان بار همیشه به قوانین مربوط به اتحادیه احترام گذاشته و آنها را رعایت می کند, از جمله این قوانین بیمه نمودن رایگان وسایل و بار ها تا مانع از وارد امدن خسارت مالی به مشتری گردد.

باربری و اتوبار درکه هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند. باربری کیهان بار بارها را هم در سطح استان تهران و به دیگر استان های کشور جابجا می نماید. باربری دارای کادری ماهر, امانت دار و صبور در زمینه باربری می باشد. باربری و اتوبار درکه آماده است تا با بسته بندی وسایل منزل شما عزیزان یک اسباب کشی راحت را برای شما ایجاد نمایند.

باربری و اتوبار درکه همواره به دنبال محدود کردن خسارات ناشی از جابجایی و کاهش هزینه های باربری می باشد. در همین راستا باربری و اتوبار درکه در روزهای نزدیک به ایام جابجایی (معمولا اواخر تابستان) تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. باربری و اتوبار درکه 

 شماره تماس دفتر باربری و اتوبار درکه : 22923810

باربری و اتوبار درکه