اتوبار و باربری زعفرانیه 22921094

اتوبار و باربری زعفرانیه

باربری و اتوبار کیهان بار 

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه 

باربری زعفرانیه آماده است تا با ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته ، شما عزیزان را در داشتن یک اسباب کشی راحت یاری نماید . باربری زعفرانیه دارای کادری ماهر ، صبور ، دقیق ، امانت دار می باشد . باربری زعفرانیه کارهای بسته بندی وسایل منزل را هم برای شما عزیزان انجام می دهد . باربری زعفرانیه قبل از اعزام کادر خود به منازل شما عزیزان کادر خود را به صورت کامل آموزش میدهد . باربری و اتوبار کیهان بار دارای سال ها سابقه ی کار در زمینه باربری و اتوبار می باشد که این تجربیات رو به تمامی شعبه های خود انتقال داده است . باربری و اتوبار زعفرانیه سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز فراهم کرده است.

شماره تماس باربری زعفرانیه : 22923810

اتوبار و باربری زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در زعفرانیه

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه | نرخ باربری

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه زعفرانیه.

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در زعفرانیه می باشد.

اتوبار و باربری منطقه یک 1 تهران در زعفرانیه.

اتوبار کیهان بار تلفیقی از استعداد و تخصص، تلفیقی از دانش و ابتکار.

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در زعفرانیه: 22923810

اتوبارزعفرانیه

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در زعفرانیه

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه | وانت تلفنی زعفرانیه

باربری و اتوبار کیهان بار با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن، سلامت بار شمار را تضمین می کند. باربری و اتوبار زعفرانیه با ارائه با دقت و با کیفیت خدمات باربری و اتوبار به شما عزیزان، اسباب کشی راحتی را برای شما رقم خواهد زد.

باربری و اتوبار زعفرانیه دارای سال ها سابقه ی کار در زمینه باربری و همچنین مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . باربری و اتوبار زعفرانیه باربری است که همواره بر رعایت قوانین اتحادیه باربری در باربری خود تاکید داشته است. 

تلفیقی از استعداد و تخصص، تلفیقی از دانش و ابتکار

همه را در یک کلمه خلاصه کرده ایم کیهان بار .

برای خود یک روز همراه با آرامش و آسودگی و برای همسر خود یک لبخند رضایت را به ارمغان بیاورید. کیهان بار دلیلی برای آسودگی خیال شماست. با باربری و اتوبار زعفرانیه سرعت ، دقت ، کیفیت و امنیت را همه با هم تجربه می نمایید. 

اتوبار و باربری کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در زعفرانیه می باشد.

باربری و اتوبار زعفرانیه متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. باربری و اتوبار زعفرانیه

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در زعفرانیه:22923810

اتوبار و باربری زعفرانیه

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در زعفرانیه

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه | باربری تهران به شهرستان

اتوبار ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه زعفرانیه. اتوبار و باربری کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در زعفرانیه می باشد.

این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. ویژگی های باربری و اتوبار زعفرانیه استفاده از بیمه حمل و نقل، بسته بندی کالا، کارگران مجرب، حمل بار بین شهری و حمل بار بین استانی است.

ارائه خدمات اتوبار با بهترین کیفیت شعار نیست ،بلکه یک افتخار است .

می گویند دل به شلوغی خیابان ها نبندید ما آدم ها خیلی تنهاییم. شاید ما دوستی برای تنهایی شما باشیم.

یاریتان خواهیم داد، گله و شکایتتان را پلی برای پیشرفت خود قرار خواهیم داد و قدردان اعتماد شما هستیم.

باربری و اتوبار زعفرانیه همواره به دنبال از بین بردن خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. باربری و اتوبار زعفرانیه

اگر مشکلات شما به بزرگی یک اقیانوس است کیهان بار تا کشتی سوار بر امواج آن است. اعتماد ارزنده ترین سرمایه ماست و کیهان بار سرمایه ای بزرگ به اندازه تهران بزرگ دارد.

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در زعفرانیه: 22921094

 

اتوبار و باربری زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه 

تاریخچه زعفرانیه 

زعفرانیه روستایی واقع در شمال غربی تجریش بین سعدآباد و ولنجک بوده است که از شمال به آبریز کوه، از جنوب به محمودیه، از غرب به ولنجک و از شرق به تجریش محدود بوده است. حسین‌علی خان معیدالممالک صاحب بخش عظیمی از زمین‌های آن بوده است و بیش‌ترین زمین‌های که تا نزدیکی باغ فردوس ادامه داشته، زراعی محسوب می‌شده است.

پس از احداث خیابان پهلوی (ولیعصر کنونی) جاده‌ای برای دسترسی به اسدآباد کشیده شد که از حدود باغ فردوس شروع و به سمت شمال سعد آباد ختم می‌شد. زعفرانیه امروزی در واقع حاشیه همین خیابان قدیمی می‌باشد. یکی از محل‌های قدیمی زعفرانیه اسدآباد است، که بسیاری از پیرمردان و پیرزنان محلی باغ‌های معروف اسدآباد را به خوبی به یاد دارند و از هوای پاکی که آن روزها استنشاق می‌کردند به حسرت سخن می‌گویند از معروف‌ترین این باغ‌ها می‌توان به باغ زند کریمی، باغ خانم مروان، باغ حاجی کلاهی و باغ خیامی اشاره کرد.

از این چند باغ معروف تنها باغ خیامی است که هنوز شکل و شمایل گذشته اش را تا حدودی حفظ کرده و دستخوش تغییر نشده است. محله اسدآباد در میان محله‌های ولنجک تا زعفرانیه و قرار گرفته است که از سمت شمال به ارتفاعات البرز و از سمت شرق به رودخانه سعدآباد و از سمت غرب به خیابان شهید سرلشکر فلاحی زعفرانیه سابق محدود می‌شود.

اکثر کوچه‌های منشعب از خیابان اصلی بن‌بست بوده است؛ هم چون خود محله که در بن‌بست کوه البرز قرار دارد و با حرکت از سمت جنوب به سمت شمال محله تغییر سبک معماری بیش تر مشهود می‌گردد. در بخش‌های شمال قدمت خانه‌ها بیش تر است و تغییر بافت جدید به قدیم پررنگ‌تر به چشم می‌آید و کوچه‌ها نیز تنگ‌تر می‌شوند.

محله اسدآباد یکی از محله‌های قدیمی شمیران است که اگر چه وسعت چندانی ندارد ولی در گذشته به دو قسمت محله بالا و محله پایین تقسیم می‌شده است. اصلی‌ترین راه‌های دسترسی اهالی به کوچه‌های قدیمی خیابان سرلشکر فلاحی (زعفرانیه سابق) است.

ابتدا اکبری ها و سپس زارعی‌ها و سپانلو ها طوایف اولیه‌ای بودند که از سمت نایین اصفهان و استرآباد گرگان به این محل مهاجرت نمودند و پایه‌گذار این محل بودند. در این محل یک باب حمام، آب انبار خدائی و چهار قنات وجود داشته است.

از نظر قشر بندی می‌توان اهالی این محل را در بدو شکل‌گیری محل افراد متوسطی دانست. در ابتدا این محل به دلیل اداره برقی که در آن وجود داشت برق بامداد نامیده می‌شد و بعدها به نام زعفرانیه تغییر نام داد.