باربری و اتوبار تسلیحات 44717664

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در تسلیحات

باربری تسلیحات | باربری ارزان قیمت | نرخ باربری

باربری و اتوبار کیهان بار تهران با ماشینها و وسایل حمل و نقل مناسب همراه با کارگران ورزیده  آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه تسلیحات می‌ باشد.

باربری و اتوبار تسلیحات سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از آن بارهای خرده ریز خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

دیگر نگران کارهای پیچیده و دردسر ساز اثاث کشی نباشید. کار را به حرفه ای ها بسپارید. باربری تسلیحات از صفر تا صد کارهای جابه جایی را برای شما انجام می دهد.

باربری و اتوبار تسلیحات به شما هشهریان گرامی توصیه می کند که قبل از جابه جایی لوازم صوتی-تصویری و الکترونیکی اتصالات مربوط به آنها را بررسی کنید و در صورت لزوم از اتصال کابل ها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید.

 باربری و اتوبار تسلیحات به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتیکه ناگزیر به خرید شدید به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد خوراکی جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار تسلیحات

حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران. حمل بار از تهران به شهرستان

شماره تماس دفتر تسلیحات: 44717664

باربری و اتوبار تسلیحات