باربری و اتوبار استاد معین 88544989

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در استاد معین

باربری استاد معین | اتوبار استاد معین | وانت تلفنی استاد معین

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری جابجایی اثاثیه منازل - شرکت ها با کارگران ورزیده. ۱۰۰٪ تضمین در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه استاد معین می‌ باشد.

عزیزانی که قصد حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید از شرکت باربری و اتوبار استاد معین سرویس خود را رزرو نمایید. ما برای حمل اثاثیه منزل شما از کادر فنی مجرب و دوره دیده ای استفاده خواهیم کرد که بدونه هیچگونه خط و خشی بارهایتان را به مقصدتان برساند این اطمینان را به شما می دهیم که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره، بسته بندی وسایل منزل، حمل اثاثیه و حتی چیدمان شما را یاری کنیم.باربری و اتوبار استاد معین

خدمات باربری و اتوبار کیهان بار شعبه استاد معین به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل می باشد. باربری و اتوبار استاد معین اسباب کشی راحت و بدون دغدغه فکری را برای شما فراهم می کند. کار را به حرفه ای ها بسپارید.

باربری و اتوبار استاد معین به شما توصیه می کند در صورتی که خودتان کار بسته بندی کالاها را انجام می دهید به جزئیات دقت کنید تا مانع صدمه دیدن اثاثیه ها شوید. چند مورد از این جزئیات شمل انتخاب جعبه مناسب و محکم، استفاده مناسب از فضای جعبه و درآخر استفاده از نوارچسب برای بستن کارتون می باشد.

باربری و اتوبار استاد معین سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. شما عزیزان می توانید برای صرف هزینه کمتر بارها و اثاثیه های اندک خود را با وانت تلفنی استاد معین جابه جا کنید.

باربری استاد معین از شما می خواهد در روزهای نزدیک به جابه جایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد اجتناب کنید. اگر ناگزیر به انجام این کار شدید حتما این مسئله را به کارکنان باربری و اتوبار استاد معین اطلاع دهید تا از کارتونهای مخصوص بسته بندی مواد خوراکی که مانع از فاسد شدن مواد می شوند استفاده نمایند.

شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار استاد معین خود را در مقابل مشتریان و قانون مسئول می داند برای همین اثاثیه های شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. شما می توانید اطمینان پیدا کنید در صورت آسیب دیدن لوازمتان هزینه های مربوطه توسط بیمه به شما بازگردانده می شود. باربری و اتوبار استاد معین

شماره تماس دفتر استاد معین: 88544989

باربری و اتوبار استاد معین