باربری و اتوبار شهید اسدی 86015348

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در شهید اسدی

باربری شهید اسدی | باربری ارزان | حمل بار به شهرستان

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه شهید اسدی .باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در شهید اسدی می باشد. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

باربری و اتوبار شهید اسدی سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. باربری شهید اسدی به شما توصیه می کند برای جابه جایی بارهای اندک خود از وانت تلفنی شهید اسدی استفاده کنید. با استفاده از وانت تلفنی باربری شهید اسدی می توانید با هزینه کمتری جابه جا شوید. وانت تلفنی شهید اسدی

باربری و اتوبار شهید اسدی به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به خرید شدید به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار شهید اسدی

ویژگی های باربری و اتوبار شهید اسدی:

  1. تعهد به خدمت
  2. شفافیت کامل در تمام معاملات ما با مشتریان
  3. ارائه خدمات با کیفیت عالی
  4. بهبود مستمر در خدمات باربری

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار شهید اسدی همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه شرایط در نظر گرفته است.

باربری و اتوبار شهید اسدی به شما توصیه میکند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در شهید اسدی: 86015348

باربری و اتوبار شهید اسدی