باربری و اتوبار ونک 86015348

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در ونک

باربری ونک | اتوبار ونک | وانت تلفنی ونک | باربری ارزان

نقل مکان و رفتن به خانه ای جدید می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. اما برخی کارها قبل از جابجایی باید صورت گیرد از جمله جمع آوری لوازم، بسته بندی کالاها، اجاره کامیون و کمک خواستن از دیگران. باربری و اتوبار ونک تمام این کارها را برای شما انجام می دهد.

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه ونک. باربری و اتوبار کیهان بار تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در ونک می باشد. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن، سلامت بار شما را تضمین می کند.

 یکی از کارهای مهم بعد از جابجایی تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید است. باربری و اتوبار ونک خدمات تخلیه بار را نیز برای راحتی حال شما فراهم کرده است. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان این باربری بارهای شما را در نهایت دقت و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما تخلیه کنند. باربری و اتوبار ونک

باربری و اتوبار ونک قبل از جابجایی اثاثیه آن ها را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار ونک دارای کادر کاری ماهر ، آموزش دیده و حرفه ای می باشد. 

در صورت تمایل شما همشهریان گرامی کارکنان مجرب باربری و اتوبار ونک کار بسته بندی لوازم را برای شما انجام می دهند. یکی از دلایل مهم در سلامت و ایمنی کالاها نوع، جنس و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی است. این باربری برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم شما از کارتونهای 5 لایه و محکم استفاده می نماید. این باربری هیچگاه دقت و ایمنی را فدای سرعت نمی کند.

خدمات باربری و اتوبار ونک توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است. این باربری هزینه های جابجایی را براساس نرخ مصوب اتحادیه حساب می کند. در تعیین هزینه باربری چندین عامل دخالت دارد که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع وسیله نقلیه
  2. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد
  3. سرعت جابجایی

شما می توانید سرویس متناسب با بودجه و زمان خود را سفارش دهید. باربری و اتوبار ونک

باربری و اتوبار ونک سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار ونک می توانید اثاثیه ها و بارهای اندک را با صرف هزینه کمتری جابجا کنید. باربری و اتوبار ونک به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد برای همین سعی نموده از تجهیزاتی استفاده کند که آلودگی کمتری ایجاد می کنند. باربری و اتوبار ونک

ویژگی های باربری و اتوبار ونک که باعث تمایز این شرکت با سایر باربری ها شده:

  1. قیمت شفاف از پیش تعیین شده بدون هزینه لغو
  2. تحویل لوازم به چند آدرس بدون هزینه اضافی
  3. حداکثر پوشش بیمه
  4. رانندگان حرفه ای آموزش دیده

با اعتماد به ما اثاث کشی راحتی را تجربه کنید. باربری و اتوبار ونک همراه همیشگی شما

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار ونک : 88544989

 

اتوبار و باربری ونک