باربری و اتوبار دیباجی|22923810

دفتر باربری و اتوبار کیهان بار تهران در دیباجی

باربری دیباجی | اتوبار دیباجی | باربری ارزان قیمت

باربری و اتوبار کیهان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه دیباجی می‌ باشد. باربری و اتوبار دیباجی دارای کارگرانی ماهر، آموزش دیده و حرفه ای می باشد. 

باربری و اتوبار دیباجی هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید. در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارد:

  1. نوع سرویس و وسیله نقلیه: باید متناسب با حجم بار و فصل جابجایی انتخاب شود.
  2. مسافت از مبدا تا مقصد: بسته به اینکه حمل و نقل برون شهری است یا برون شهری.
  3. سرعت جابه جایی: با توجه به اینکه می خواهید باربری پیشتاز باشد یا معمولی.

باربری دیباجی اثاث شما را قبل از بار زدن بیمه می نماید. در صورتی که در هنگام جابه جایی متحمل ضرر شوید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. 

باربری و اتوبار دیباجی خدمات بسته بندی لوازم را برای شما فراهم کرده است. یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها جنس، نوع و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی لوازم است. باربری و اتوبار دیباجی لوازم را با جعبه های مخصوص و 5 لایه بسته بندی می کند. باربری و اتوبار دیباجی

باربری و اتوبار دیباجی به شما توصیه می کند صورتحساب خود را حتما بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود اطمینان پیدا کنید:

  1. تعداد موارد حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

باربری و اتوبار دیباجی همواره به فکر منافع مشتریان خود است برای همین سعی نموده خسارات ناشی از جابجایی را به حداقل برساند و هزینه های باربری را کاهش بدهد. باربری دیباجی در روزهای نزدیک به جابجایی (معمولا اواخر تابستان) تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. باربری و اتوبار دیباجی

شماره تماس دفتر باربری و اتوبار دیباجی : 22923810

اتوبار و باربری دیباجی