باربری و اتوبار شهرآرا | 88544989

باربری و اتوبار شهرآرا

باربری و اتوبار کیهان بار شعبه شهرآرا

باربری شهرآرا | اتوبار شهرآرا | نرخ باربری

باربری و اتوبار شهرآرا آماده ارائه خدمات حمل و نقل به صورت 24 ساعته و با امکان حمل بار به سایر استان ها و با بیمه رایگان می باشد. کیهان بار دارای کادری ماهر می باشد. باربری و اتوبار شهرآرا امکان بسته بندی وسایل منزل را نیز فراهم نموده است. 

باربری و اتوبار شهر آرا برای حفظ سلامت اثاثیه های شما عزیزان کادر خود را آموزش می دهد تا افراد تمام اصول ایمنی را رعایت نمایند. باربری و اتوبار شهرآرا در همه حال به سلامت وسایل شما عزیزان فکر می کنند.

از آنجایی که باربری شهرآرا خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند اقدام به بیمه کردن رایگان تمام اسباب و اثاثیه های شما قبل از بار زدن آنها می کند.

باربری و اتوبار شهرآرا به شما توصیه می کند برای جابه جایی بارهای اندک خود از وانت تلفنی شهرآرا استفاده کنید با استفاده از وانت بار و یا نیسان بار می توانید بارهای خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید.

کادر کاری باربری و اتوبار شهرآرا متشکل از خانم ها و آقایانی با تجربه و آموزش دیده می باشد. شما می توانید برحسب نیاز خود تعداد خانم و یا آقایانی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. در باربری و اتوبار شهرآرا خانم ها کار بسته بندی را بهتر از آقایان انجام می دهند و همچنین وظیفه جابجایی اثاثیه ها به عهده آقایان است. باربری و اتوبار شهرآرا

باربری و اتوبار شهرآرا به شما توصیه می کند قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی اتصالات مربوط به آنها را بررسی کنید و نحوه اتصال کابل ها را به خاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار شهرآرا

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی و حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟

نگران نباشید باربری و اتوبار شهرآرا همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای اینگونه شرایط در نظر گرفته است. باربری و اتوبار شهرآرا

 شماره تماس باربری و اتوبار شهرآرا : 88544989

باربری شهرآرا